Rekreační dům pro 14 osob s obytnou plochou 240 m2
1.790.000,- 
ČR, Dolní Lomná, 739 91,
Rekreační dům pro 14 osob s obytnou plochou 240 m2
Výpis stavu: Aktivní
Vlastnost typ: Komerční
ID: 9
Výpis typů: Na prodej

Nabízíme Vám zprostředkování prodeje bývalého podnikového rekreačního zařízení v atraktivní oblasti nad horským potokem. Objekt je velmi dobrá budoucí investice z hlediska své polohy nedaleko lyžařského střediska Severka v Dolní Lomné, na které se v současné době dokončuje výstavba 2 sedačkové lanovky s termínem dokončení prosinec 2019. Vzhledem k malému množství ubytovací kapacity v okolí tohoto lyžařského areálu se dá předpokládat v brzkou návratnost vložené investice.

Dům je čtyřpodlažní. V suterénu se nachází dvě sprchy s umyvadlem, technická místnost na plynový kotel a další místnost na kotel na tuhá paliva a dva el. bojlery. Dále je zde místnost s finskou saunou zn. Salus pro 6 osob. V přízemí za zádveří se nachází vstupní hala, dva samostatné WC, kuchyň a jídelna s obývacím pokojem. V prvním a druhém nadzemním podlaží jsou 4 samostatné ložnice s umyvadlem s kapacitou minimálně 14 lůžek. Velkou výhodou je vlastní ČOV.

Parcela okolo objektu s velikostí 601 m2 je v pronájmu od Státního pozemkového úřadu s ročním nájmem 4.860,- Kč/rok. V případě koupě rekreačního zařízení, naše RK zprostředkuje převod nájemní smlouvy. Na okolní pozemek má vlastník budovy předkupní právo a lze ho výhodně odkoupit. Doporučuji prohlídku nejen nemovitosti, ale i okolí.

U této nemovitosti Vám naše RK může nabídnout služby správce (ubytování-úklid-odubytování) po uvedení nemovitosti do provozu krátkodobého ubytování.

Pokoj: 11
Koupelny: 2
Ložnice: 4
Postaveno v roce: 1960
Velikost pozemku: 61 m2
Velikost domu: 240 m2
Energetická náročnost budovy: G - mimořádně nehospodárná
Další informace:
Exteriér
Zahrada
Interiér
Topení
Žádné místo k dispozici

No reviews for house


Přidat recenzi
Název
Komentárř
Hodnocení

CAPTCHA_picture
Zadejte znaky, které vidíte na obrázku výše do pole níže.
Kontaktovat:
Ing. Martin Sasínek
sasinek@fortunasro.cz
+420602580267
Odeslat zprávu
Please past text to modal